Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden

Hotel

Maastricht, HolandiaBoschstraat 70, 6211 AX

  • Do 3 osób
  • Do 70 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~724 zł

  • Korzystasz bezpłatnieNie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert.
  • Sprawdzasz bez zobowiązańSam wybór dat nie oznacza rezerwacji.
  • Poznaj obiekt przed rezerwacjąZdjęcia, wyposażenie i opinie w jednym miejscu.
  • Jasne warunki rezerwacjiPłatność i anulowanie poznasz przed potwierdzeniem.

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden znajduje się w miejscowości Maastricht. Posiłki serwuje restauracja, a na miejscu jest też bar.

„Pokój dwuosobowy” ma 24 m² i mieści do 3 osób. „Apartament Prezydencki” oferuje 70 m² dla maksymalnie 3 osób. Balkon lub taras znajdziesz w „Pokój Dwuosobowy z patio”. We wszystkich pokojach i apartamentach typu suite można korzystać z prywatnej łazienki i klimatyzacji. Prysznic bezprogowy znajdziesz w „Pokój dwuosobowy” i „Pokój Dwuosobowy z patio”.

Do obiektu należą ogród i taras. W budynku można korzystać z windy.

Na miejscu można naładować samochód elektryczny. Goście mają do dyspozycji przechowalnię bagażu. Parking jest dostępny. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją. Podczas pobytu można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Museum aan het Vrijthof570 m
Bemelerberg & Schiepersberg6,1 km
Kasteel Geusselt2,2 km
Savelsbos6,7 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden ma stację ładowania na miejscu dla gości podróżujących autem elektrycznym.Zobacz szczegóły
  • Planujesz posiłki w obiekcie? Na miejscu działa restauracja.Zobacz szczegóły
  • Szukasz miejsca na bagaż? Do dyspozycji gości jest przechowalnia.Zobacz szczegóły

Wybór pokoi

Praktyczne pytania przed wyborem pokoju

Cenę, dostępność i warunki pobytu sprawdzisz w ofercie wybranego zakwaterowania.

Wspólne wyposażenie

  • Prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ręczniki
  • suszarka do włosów

Pokój dwuosobowy

Pokój Dwuosobowy z patio

Pokój typu Superior z łóżkiem typu king-size

Apartament typu Junior Suite

Apartament Prezydencki

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Parking jest dostępny. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Uwaga: doba pobytu rozpoczyna się godzinie 00:00 (CET).

W przypadku rezerwacji 3 lub więcej pokoi obowiązują inne zasady dotyczące odwołania.

Goście zostaną o nich poinformowani po dokonaniu rezerwacji.

Recepcja czynna jest od 08:00 do 21:00.

Na życzenie obiekt zapewnia możliwość zameldowania poza wyznaczonymi godzinami.

Stosowną informację można wpisać w miejscu na życzenia w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi.

Dane kontaktowe obiektu znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.

Kolacja serwowana jest w czwartek, piątek i sobotę od 18:00 do 21:30.

Na wyższe piętra hotelu można dostać się jedynie schodami.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • francuski
  • niderlandzki
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • prywatny parking
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • codzienne sprzątanie
  • taras

Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden na mapie: Maastricht

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden?

Zameldowanie: od 14:00 do 21:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00.

Czym różni się zakwaterowanie w Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden?

Pokój dwuosobowy: do 3 osób; 24 m²; liczba sypialni: 1; bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size). Apartament Prezydencki: do 3 osób; 70 m²; liczba sypialni: 1; bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size). Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden oferuje parking i ile kosztuje parkowanie?

Parking jest dostępny. Koszt parkowania warto sprawdzić przed rezerwacją.

Czy Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Czy Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden ma restaurację?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden ma ładowarkę do samochodów elektrycznych?

Na miejscu jest stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Jakie udogodnienia dostępności oferuje Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden?

Pokój dwuosobowy: prysznic bezprogowy.

Czy Wi-Fi w Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden jest bezpłatne?

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Jakie wyposażenie jest dostępne w Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden?

Pokój dwuosobowy: klimatyzacja, suszarka do włosów, ręczniki.

Czy Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden ma windę?

W budynku jest winda.

Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden: jak wypada cena na tle hoteli w mieście Maastricht?

Porównujemy cenę tego obiektu z hotelami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa hoteli jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: hotele 4★

Typowa cena: ~704 zł · ten obiekt: ~724 zł

Cena bliska typowej dla hoteli 4★ w tym mieście.

Porównane hotele 4★: 49

Ten sam standard i wyposażenie

Hotele 4★ ze śniadaniem i z restauracją: 10

Typowa cena: ~580 zł · ten obiekt: ~724 zł

Ten obiekt jest o 25% droższy niż typowa cena tej grupy.

Za podobną cenę: ~616 zł – ~833 zł

  • Porównane obiekty: 29
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt: 11
  • Z basenem: 1
  • Ze śniadaniem: 5

Najwyżej oceniany w tej cenie: Besselaar Apartments · 9,5 · ~661 zł

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne. W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty.

Opinie o Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden

Średnia ocena z 2 049 opinii gości to 8,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Philipp01 - 2026
8/10

Krótki, romantyczny weekend w Maastricht okazał się bardzo udany. Lokalizacja była świetna, tym bardziej że zatrzymaliśmy się tam już wcześniej, poprzednio mieliśmy też junior suite, która - jak sądzimy - znajdowała się na najwyższym piętrze. Śniadanie było znakomite, a personel bardzo uważny. Chętnie wrócimy, tylko z innym pokojem.

ℹ) Opinie gości Fitz Roy Urban Hotel, Bar and Garden nie stanowią oceny serwisu maastricht-hotel.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10