BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht

Apartmán

Maastricht, Nizozemsko16 Sint Josephstraat, 6227

Orientační cena za noc~2 496 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 20 m²
  • Ložnice: 1

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~2 496 Kč

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Plánujete si připravovat jídlo? V ubytování „Apartmán s 1 ložnicí“ je kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • Pokud si chcete během pobytu vyprat, „Apartmán s 1 ložnicí“ má vlastní pračku.Zobrazit podrobnosti
  • Přijíždíte autem? Hosté mohou využít parkování na místě bez poplatku.Zobrazit podrobnosti

O ubytování

„Apartmán s 1 ložnicí“ má 20 m² a pojme až 2 osoby. Dispozice zahrnuje 1 koupelnu. Jídlo si lze připravit v kuchyni nebo kuchyňském koutě. Prádlo lze vyprat v pračce a usušit v sušičce. V tomto apartmánu můžete využívat klimatizaci. Vybavení kuchyně: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar. BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht se nachází v obci Maastricht.

Bazilika svatého Serváce je 5 km od ubytování.

Elektromobil si můžete nabít přímo na místě.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Bazilika svatého Serváce5 km
Vrijthof5 km
Kasteel van Rijckholt6,7 km
International Golf Club Maastricht7,6 km

Nabídka pokojů

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Co potřebujete?
Další požadavky

Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí platit pro stejnou ubytovací jednotku.

Vyberte počet hostů a požadované vybavení a porovnejte apartmány v ubytování BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht. Každou možnost porovnáváme samostatně. Cenu a aktuální dostupnost si ověříte před rezervací. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Děti a přistýlky

Minimální věk hostů: 18 let.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • nizozemsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 0935 473A C133 69D5 8ACC

BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht na mapě: Maastricht

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht?

Přihlášení: od 13:00 do 15:00. Odhlášení: od 10:00 do 11:00.

Jaké ubytování nabízí BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht?

Apartmán s 1 ložnicí: až 2 osoby; 20 m²; počet ložnic: 1; Manželská postel. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht vařit nebo vyprat?

V tomto apartmánu je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar.

Nabízí BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht parkování a kolik stojí?

Za parkování na místě se neplatí.

Povoluje BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Má BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht nabíjecí stanici pro elektromobily?

Na místě je nabíjecí stanice pro elektromobily.

Je Wi-Fi v BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht?

Apartmán s 1 ložnicí: klimatizace, lednice, fén, ručníky.

Mohou se zde ubytovat děti?

Pobyt dětí není povolen.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht: jak si stojí cena ve srovnání s hotely v destinaci Maastricht?

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s hotely ve stejném městě. Typická cena: polovina hotelů je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: hotely 4★

Typická cena: ~3 993 Kč · toto ubytování: ~2 496 Kč

Levnější než 9 z 10 hotelů 4★ v tomto městě.

Porovnané hotely 4★: 49

Stejný standard a vybavení

Hotely 4★ s parkováním zdarma: 12

Typická cena: ~4 532 Kč · toto ubytování: ~2 496 Kč

Toto ubytování je o 45 % levnější než typická cena této skupiny.

Za podobnou cenu: ~2 121 Kč – ~2 870 Kč

  • Porovnaná ubytování: 16
  • Lépe hodnocená než toto ubytování: 3
  • S bazénem: 2
  • Se snídaní: 5

Nejlépe hodnocené za tuto cenu: Teaching Hotel · 8,6 · ~2 644 Kč

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.

Recenze ubytování BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht

Průměrné hodnocení z 171 recenzí hostů je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Ian07 - 2023
9/10

Pobyt kvůli André Rieu byl skvělý. Oceňovali jsme velmi pohodlnou postel, naprostou čistotu a útulné studio. Nápoje byly zdarma, což bylo velmi milé.

Příjezd k ubytování proběhl naprosto bez potíží. Ser je opravdu laskavý.

Do centra města se dá snadno dostat autobusem a parkování přímo před domem je zdarma.

ℹ) Recenze BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht nevyjadřují stanovisko maastricht-hotel.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10