BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht

Apartament

Maastricht, Holandia16 Sint Josephstraat, 6227

  • Do 2 osób
  • Powierzchnia: 20 m²
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~445 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht znajduje się w miejscowości Maastricht. „Apartament z 1 sypialnią” oferuje 20 m² dla maksymalnie 2 osób. Układ obejmuje 1 łazienkę. Do samodzielnego przygotowania posiłków jest kuchnia lub aneks kuchenny. Wyposażenie do prania obejmuje pralkę i suszarkę bębnową.

Bazylika św. Serwacego znajduje się 5 km od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Bazylika św Serwacego5 km
Plac Vrijthof5 km
Zamek Rijckholt6,7 km
Klub Golfowy Maastricht International Golf7,6 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Chcesz przygotowywać posiłki: Apartament z 1 sypialnią ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły
  • Chcesz prać na miejscu: Apartament z 1 sypialnią ma pralkę w lokalu.Zobacz szczegóły
  • Potrzebujesz suszarki bębnowej: Apartament z 1 sypialnią ma ją w wyposażeniu.Zobacz szczegóły

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Pobyt dzieci nie jest dozwolony.

Internet

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Parking

Parking jest dostępny. Usługa jest dostępna na terenie obiektu. Korzystanie jest bezpłatne.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Minimalny wiek gości: 18 lat.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • niderlandzki
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 0935 473A C133 69D5 8ACC

BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia

BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht na mapie: Maastricht

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 13:00 do 15:00. Wymeldowanie: od 10:00 do 11:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje obiekt?

Apartament z 1 sypialnią: do 2 osób; 20 m²; liczba sypialni: 1. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W tym apartamencie do dyspozycji są kuchnia lub aneks kuchenny oraz pralka.

Czy jest parking i czy obowiązuje opłata?

Parking jest dostępny. Usługa jest dostępna na terenie obiektu. Korzystanie jest bezpłatne.

Czy jest Wi-Fi i czy obowiązuje opłata?

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Czy można przyjechać z dziećmi?

Pobyt dzieci nie jest dozwolony.

Jak daleko od obiektu „BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht” znajduje się Maastricht Randwyck?

Maastricht Randwyck znajduje się 600 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht” znajduje się lotnisko „Maastricht Aachen Airport”?

Maastricht Aachen Airport znajduje się 8,7 km od obiektu.

Opinie o BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht

Średnia ocena z 171 opinii gości to 8,4/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Ian07 - 2023
9/10

Pobyt na koncert André Rieu był dla nas bardzo udany. Studio okazało się niezwykle przytulne, bardzo czyste i wyposażone w wyjątkowo wygodne łóżko, a darmowe napoje były miłym dodatkiem. Zameldowanie przebiegło bez najmniejszego problemu, a obsługa była bardzo uprzejma. Do centrum miasta łatwo dojechaliśmy autobusem, a bezpłatny parking znajdował się tuż przed budynkiem.

ℹ) Opinie gości BnB Sharon's and Ser's place in Heer-Maastricht nie stanowią oceny serwisu maastricht-hotel.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10